Ürün Grupları

ARS Hakkında

Firmamız paslanmaz çelik mamuller, makine ve endüstriyel elektrik otomatik kontrol sistemleri üzerine faaliyet göstermek amacıyla 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamızın otomatik kontrol grubu endüstriyel otomasyon ürünleri, proses ekipmanlar temini ve satışı, otomasyon taahhüt işleri bakım ve onarım hizmetleri, anahtar teslimi işler yapmak ve bu sahalarda var olan hizmet temini konusundaki eksiklikleri gidermek;

Devamı »

ARS Faaliyetler
TECO ve TECO-WESTİNGHOUSE Ürün Satışı Mühendislik Hizmetleri
SIEMENS Ürün Satışı ve Mühendislik Hizmetleri
Makinelere Özel Pano ve Otomasyon Uygulamaları
Plc, Servo ve Scada Sistem Uygulamaları
Tesis Modernizasyon Projeleri

Devamı »

Hakkımızda

Firmamız paslanmaz çelik mamuller, makine ve endüstriyel elektrik otomatik kontrol sistemleri üzerine faaliyet göstermek amacıyla 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur.
    
Firmamızın otomatik kontrol grubu endüstriyel otomasyon ürünleri, proses ekipmanlar temini  ve satışı, otomasyon taahhüt işleri bakım ve onarım hizmetleri, anahtar teslimi işler yapmak  ve bu sahalarda var olan hizmet temini konusundaki eksiklikleri  gidermek; güvenilir, kaliteli, ve devamlı hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacıyla kurulmuştur.    
    
Firmamız, Endüstriyel tesislerin ve tesisler için üretilen makinelerin otomasyon sistemleri, Her büyüklükte sanayi  ve üretim tesislerinin  anahtar teslimi kurulmasına yönelik  projelendirme, montaj, devreye alma, işletme ve koruyucu servis, bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirmekte, Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan makine ve elektrik otomasyon yedek malzemeleri, A.C. ve D.C. sürücü ve Motor ekipman  ve yedek parçaları teminini yapmak, Bayisi olduğumuz ve satışını yaptığımız ürünlerin firmadan temin edilerek kendi depolarımızdan çalışma yaptığımız işletmelere sevk edilmektedir.

Firmamız, Endüstriyel otomasyon sistemleri, A.C. ve D.C. motor ve motor sürücüleri konusunda yüksek tecrübe, geniş uygulama ve bilgi birikimine sahiptir. Bu konularda gereken malzemelerin stoktan temini veya ithalatı, sistemlerin tasarımı ve üretimi, montaj ve devreye alması hizmetlerini vermekteyiz. En basit çözümden en karmaşık çözüme, makine ve ekipman ile, kuruluşların spesifik  beklentilerini karşılamak üzere, kurulduğumuzdaki ilk gün heyecan ve coşkumuzla sizlere hizmet üretmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Kalite Politakalarımız
  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı,    
  • Güvenilir tedarikçilerle çalışmayı ve iyi bir tedarikçi olmayı,    
  • Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve teknolojiden en iyi biçimde faydalanmayı,    
  • Tasarruf ve verimliliği sağlamayı,    
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı,    
  • Satış sonrası destek vermeyi,    
  • Kalite yönetim sistemi performansını ölçerek sürekli iyileştirmeyi.
Kalite Politikası olarak belirlemiştir. Kalite politikamızın gerekliliklerini devamlı olarak yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.
Ürün Katalogları

 TECO - SİEMENS Katalog ve Dökümanları

Duyurular

İletişim
Sasalı Sanayi Bölgesi, Sasalı Merkez Mahalle, 47 Sokak No:10,
Sasalı – Çiğli / İZMİR

Telefon: +90 0232 459 50 91
Fax: +90 0232 459 50 92
Mail: